III Niedziela Wielkanocna 2018-04-15

„Bóg zapłać” za wszelkie ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz malowania kościoła. Dzięki nim wypłacono kolejną ratę konserwatorom. „Bóg zapłać” także za ofiary złożone na malowanie kościoła na tacę dzisiaj – w Niedzielę Inwestycyjną.

Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00. Jutro po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy do patrona naszej parafii – św. Wawrzyńca.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Biegonickiej we środę o godz. 17.30.

W czwartek od godz. 17.30 jak zwykle okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy w intencji własnej i swoich rodzin.

Najbliższa Niedziela to tzw. Niedziela Dobrego Pasterza. Modlić się będziemy o nowe powołania do służby Bożej w Kościele. Ofiary zebrane na tacę zostaną przekazane na rzecz Seminarium Duchownego w Tarnowie.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej zaprasza ministrantów i lektorów do wzięcia udziału w wakacyjnych oazach w następujących terminach:

Ministranci (klasy III – VI ze szkoły Podstawowej) – Krynica Zdrój 19-29 lipca.

Lektorzy (od klasy VII Szkoły Podstawowej wzwyż) – Jurków 8 – 19 lipca oraz 29 lipca – 9 sierpnia.

Koszt uczestnictwa w Oazie wynosi 600 zł, uczestnicy płacą 400 zł, 200 zł pokrywa parafia.