Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

II Niedziela Zwykła 2020-01-19

II Niedziela Zwykła 2020-01-19

Trwa Tydzień Modlitw o Jedność w Kościele. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 15.00 sprawowane w intencji wyproszenia jedności wszystkich chrześcijan.

Dobiega końca tegoroczna wizyta duszpasterska – „Kolęda”. Jutro od godz. 14.30 jeden kapłan odwiedzi mieszkańców ul. Węgierskiej od Biedronki do Cmentarza. Drugi kapłan osoby nieobecne podczas „swojej” Kolędy, które zaprosiły kapłana na modlitwę do swego domu.

We wtorek przeżywać będziemy Dzień Babci a we środę – Dzień Dziadka. W intencji Babci i Dziadków sprawowana będzie Msza św. dzisiaj o godz. 9.00. Liturgię przygotowało Przedszkole im. Ojca Pio.

Jutro po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy do św. Wawrzyńca, natomiast we środę o godz. 17.30 , jak zwykle, odprawimy Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej.

Pokolędowa zbiórka ministrantów i lektorów odbędzie się na plebanii we czwartek  o godz. 17.00.

Również we czwartek o godz. 18.30 w Sali na plebanii odbędzie się Parafialne Spotkanie Opłatkowe. Na spotkanie zapraszamy członków wszystkich grup parafialnych – Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej, Zespołu Synodalnego, Caritasu  i Towarzystwa Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.