Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

II Niedziela Zwykła 2018-01-14

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych a o godz. 15.00 zapraszamy do wspólnego śpiewu kolęd.

Jutro po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy do św. Wawrzyńca, natomiast we środę o godz. 17.30 , jak zwykle, odprawimy Nowennę do Matki Bożej Biegonickiej.

We czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność w Kościele.

W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Babci a w poniedziałek – Dzień Dziadka. W intencji Babci i Dziadków sprawowana będzie Msza św. w najbliższą niedzielę o godz. 10.30. Liturgię przygotowuje Przedszkole im. Ojca Pio.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Zarząd Osiedla Biegonice zaprasza wszystkich mieszkańców Osiedla na noworoczne spotkanie opłatkowe we czwartek o godz. 17.30 w sali przy ul. Zakładników 1. Podczas spotkania wystąpią dzieci z Przedszkola im. Ojca Pio, członkowie Szkolnego Koła Caritas, zespół młodzieżowy Elfy oraz chór i orkiestra parafialna.

Kino Sokół w Nowym Sączu zaprasza do obejrzenia filmu zatytułowanego „Ignacy Loyola”. Film w niezwykle ciekawy sposób ukazuje historię życia i działalności tego wielkiego świętego – założyciela Zakonu Ojców Jezuitów. Film można obejrzeć dzisiaj o godz. 12.00 i 16.00, od poniedziałku do środy o godz. 17.20 a w czwartek o godz. 14.45. Warto skorzystać z tej propozycji.