Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

II Niedziela Wielkanocna 2023-04-16

II Niedziela Wielkanocna 2023-04-16

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Za publiczne odmówienie Koronki można dziś zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzień dzisiejszy to także święto patronalne członków parafialnej Caritas o których chcemy pamiętać w naszej modlitwie. Ofiary składane dzisiaj do puszek są przeznaczone na działalność Caritas.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nowennę do św. Wawrzyńca.

Zbiórka aspirantów odbędzie się we wtorek o godz. 16.30.

We środę o godz. 16.30 spotkanie dziewcząt z Grupy Maryjnej a o godz. 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Biegonickiej. Po środowej Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dzieci I Komunijnych.

Młodzież z grupy młodzieżowej zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19.30.

Wszystkim Solenizantom tego tygodnia a zwłaszcza ks. Bogusławowi oraz ks. Wojciechowi życzymy obfitości łask Bożych w życiu i posłudze.

W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną. Na Mszę św. o godz. 9.00 szczególnie zapraszamy rodziców z dziećmi.

Informujemy, że kolejne spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się za 2 tygodnie w niedzielę 30 kwietnia o godz. 15.30.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

Proszono nas o Ogłoszenie:

W przyszłą środę 26 kwietnia od godz. 14.00 w Przychodni Lekarskiej ESKULAP przy ul. Królowej Jadwigi 20 w Starym Sączu odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz Echo Serca. Badania są odpłatne. Bliższe informacje w Przychodni.