Parafia św. Wawrzyńca
Nowy Sącz – Biegonice

II Niedziela Wielkanocna 2021-04-11

II Niedziela Wielkanocna 2021-04-11

Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna w naszej diecezji Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00. Za publiczne odmówienie Koronki można dziś zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Z okazji rozpoczynającego się dziś Tygodnia Miłosierdzia wyrażam serdeczne podziękowanie dla wszystkich członków Parafialnego Oddziału Caritas za ich całoroczne zaangażowanie się dla dobra wspólnoty parafialnej. W ich intencji będzie sprawowana Mszę św. dzisiaj o godz. 10.30.

Dzisiaj wypada II niedziela miesiąca kwietnia. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary złożone na tacę lub konto parafialne przeznaczone na cele parafialne.

W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

Informujemy, że za duszę śp. Stanisławy Pałka – wieloletniej gospodyni na plebanii w naszej parafii od 5 kwietnia br. sprawowane są Msze św. gregoriańskie. Msze św. odprawia ksiądz-student Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

W ub. tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Józefa Tyrkiel z ul. Bohaterów Lenino. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…