Uroczystość Objawienia Pańskiego 2018-01-06

Przeżywamy dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Dzień ten jest także obchodzony jako Dzień Misyjny. Wspieramy misje modlitwą i ofiarą złożoną na tacę.

Jutro przeżywać będziemy Święto Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie przypomnimy sobie znaczenie sakramentu chrztu św.

Informujemy parafian, że w tym roku sakrament bierzmowania nasi parafianie przyjmą z rąk biskupa Leszka Leszkiewicza w dniu 7 maja o godz. 15.30 w Parafii Żeleźnikowa.

W związku z pracami w lesie parafialnym informujemy, że parafia posiada do sprzedania drewno opałowe (brzoza z czereśnią) w cenie 140 zł za metr przestrzenny. Zainteresowani mogą zgłaszać się do przedstawiciela Parafialnej Rady Ekonomicznej p. Andrzeja Kowalczyka – nr. telefonu: 18-442-98-06 w godzinach wieczornych.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Szkoła Podstawowa nr 14 w Biegonicach organizuje II Czekoladowy Bal Karnawałowy. Rozpoczęcie balu nastąpi 3 lutego o godz. 19.00 w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Biegonicach. Koszt udziału wynosi 100 zł od osoby. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie szkoły do 10 stycznia.