Niedziela Świętej Rodziny 2019-12-29

Przeżywamy dziś Niedzielę Świętej Rodziny. Zapraszamy do wspólnego śpiewu kolęd dziś o godz. 15.00.

We wtorek wypada ostatni dzień Starego Roku. Polecajmy nasze rodziny, parafię i Ojczyznę Bogu na cały Nowy 2020 Rok. Zapraszamy na Nieszpory z kazaniem o godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 18.00.

We środę 1 stycznia przeżywać będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to święto obowiązkowe – porządek Mszy św. będzie niedzielny. W tym dniu członkowie Caritasu rozprowadzać będą kadzidło i kredę, które będą poświęcone w dniu 6 stycznia. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na działalność parafialnego Caritasu.

W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. O poprowadzenie modlitw w intencji powołań kapłańskich i zakonnych we czwartek o godz. 17.30 prosimy członków Towarzystwa Przyjaciół WSD w Tarnowie.

W piątek Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa zostaną odprawione o godz. 6.00 i 18.00. Ponieważ jest tuż po Świętach – nie będzie specjalnej spowiedzi ani odwiedzin chorych po domach.

W sobotę 4 stycznia zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17.30 oraz Mszę św. z rozważaniem o tematyce maryjnej o godz. 18.00.

W ub. tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Zuzanna Łatka z ul. Popradzkiej. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.30. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

Proszono nas o Ogłoszenia:

Zapraszamy wszystkich do udziału w VII Nowosądeckim Pokłonie Trzech Króli. Orszak z ul. Gwardyjskiej (skrzyżowanie ul. Lwowskiej i Kochanowskiego) wyruszy 6 stycznia o godz. 10.30. Około godz. 11.00 na Sądeckim Rynku Trzej Królowie i Sądeczanie pokłonią się Świętej Rodzinie. W trakcie marszu śpiewane będą kolędy i pastorałki.

KOLĘDA 2019/2020

Poniedziałek 30 XII od godz. 8.00

1 Ksiądz: Gaj – od Włodzimierza Ramsa do rodz. Kożuchów

2 Ksiądz: Gaj – od Sławomira Kowalika do rodz. Marchewków

Czwartek 2 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: Janikówka – od rodz. Jana Witowskiego do rodz. Rafała Janika

2 Ksiądz: Janikówka – od rodz. Pietruchów do rodz. Juliana Ogorzałak

Sobota 4 I od godz. 8.00

1 Ksiądz: Pagorki – od rodz. Kotasów

2 Ksiądz: Pagorki – od rodz. Jakubowskich

Dalsza część Kolędy nastąpi we wtorek 7 stycznia. Porządek Kolędy będzie podawany w każdą niedzielę oraz zamieszczany na stronie internetowej parafii.