Niedziela Chrztu Pańskiego 2021-01-10

Przeżywamy dziś Niedzielę Chrztu Pańskiego. Módlmy się, abyśmy umieli z wiarą i zgodnie z tradycją Kościoła podchodzić do tego ważnego sakramentu. Wszystkich chętnych zapraszamy do kościoła o godz. 15.00 do wspólnego kolędowania.

Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy „Niedzielę Inwestycyjną”. „Bóg zapłać” za ofiarność na ten cel.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką.

W najbliższym tygodniu do uczestnictwa we Mszach św. „Kolędowych” zapraszamy:

Poniedziałek – mieszkańców ul. Węgierskiej od Starego Sącza do skrzyżowania z ul. Biegonicką oraz mieszkańców ul. Siewnej

Wtorek – mieszkańców ul. Elektrodowej, Pajora i Sędziwoja

Środa – mieszkańców uliczek pod Winną Górą

Czwartek – mieszkańców ul. Towarowej

Piątek – mieszkańców ul. Węgierskiej od skrzyżowania z ul. Biegonicką, ul. Weigla, ul. Dobrzańskiego i ul. Zakole

Sobota – mieszkańców ul. Biegonickiej

W najbliższą sobotę kończymy odprawianie Mszy św. „Kolędowych”. Gdyby ktoś nie mógł być obecny na nabożeństwie w swoim terminie a pragnąłby pomodlić się za swoją rodzinę i przyjąć kapłańskie błogosławieństwo – zapraszamy na Mszę św. w dogodnym dla niego terminie.