III Niedziela Wielkiego Postu 2018-03-04

Zapraszamy do śpiewu pieśni pasyjnych dziś o godz. 14.00 oraz na „Gorzkie Żale” o godz. 14.30.

Jutro po Mszy św. wieczornej odmówimy modlitwy do patrona naszej parafii – św. Wawrzyńca.

We środę o godz. 17.30 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej. Również we środę, po Mszy św. wieczornej odbędzie się próba dla młodzieży pragnącej włączyć się w przygotowanie Drogi Krzyżowej.

Dzieci I Komunijne z klasy III „a” wraz z ich rodzicami zapraszamy na katechezę na plebanię we czwartek o godz. 16.30. Również we czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o godz. 17.30.

Droga Krzyżowa odprawiona zostanie w piątek o godz. 17.30 i 19.30.

W sobotę po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nabożeństwo nowenny przed Uroczystością św. Józefa.

W dniu dzisiejszym członkowie Caritasu rozprowadzają baranki oraz paschaliki.  Składana ofiara (nie mniejsza niż 5 zł) jest przeznaczona na rzecz potrzebujących.

Na stoliku z tyłu kościoła znajdują się koperty z nadrukiem „Dar dla mojego kościoła”. Bardzo proszę, aby przedstawiciele każdej rodziny z terenu parafii wzięli do domu jedną taką kopertę. W dogodnym dla siebie czasie można w niej złożyć doroczną ofiarę w wysokości 50 zł przeznaczoną na sprzątanie kościoła  oraz utrzymanie cmentarza.

„Bóg zapłać” za ofiary złożone w tym tygodniu na malowanie kościoła.

Proszono nas o Ogłoszenie:

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 14 w Nowym Sączu – Biegonicach ogłasza nabór do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do sekretariatu szkoły codziennie od poniedziałku do piątku          w godzinach 7:00 – 15:00.

U ministrantów można nabyć prasę religijną.