III Niedziela Adwentu 2019-12-15

Przeżywamy dziś tzw. Niedzielę „Gaudete” czyli „Radujcie się”. Nasza radość ma wynikać ze zbliżającego się świątecznego spotkania ze Zbawicielem. Zapraszamy na Nieszpory dzisiaj o godz. 15.00.

Począwszy od jutra – codziennie po Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać Nowennę do Dzieciątka Jezu.

Zapraszamy na Roraty codziennie o godz. 18.00 – zwłaszcza tych, którzy w tym roku nie byli jeszcze na Roratach.

Dzieci pragnące uczestniczyć w tegorocznej „Kolędzie misyjnej” oraz dorosłych pragnących podjąć się funkcji opiekunów zapraszamy na spotkanie organizacyjne na plebanii w poniedziałek po Mszy św. roratniej.

Członków Parafialnego Zespołu Synodalnego zapraszamy na spotkanie na plebanii we środę po Mszy św. wieczornej.

Wszystkich ministrantów i lektorów zapraszamy na zbiórkę na plebanię we czwartek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie poświęcone będzie m.in. zbliżającej się „Kolędzie”.

Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie miała miejsce w piątek w godz. 14.30 – 16.00 oraz 16.30 – 18.00. Będą zaproszeni kapłani spoza naszej parafii. Zmobilizujmy się do spowiedzi, by każdy parafianin mógł przyjąć w Święta Chrystusa do swego serca. Również w piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu aż do godz. 20.00.

Przed kościołem członkowie Caritasu rozprowadzają świece wigilijne oraz opłatki świąteczne.

U ministrantów można nabyć prasę katolicką.

Proszono nas o ogłoszenie:

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Biegonicach począwszy od godz. 7.30. rozprowadzają przed kościołem wyroby świąteczne.