2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim 2020-01-05

Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Świętem Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Dzień ten jest także obchodzony jako Dzień Misyjny. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na rzecz misji.

Zapraszamy do wspólnego śpiewu kolęd dzisiaj o godz. 15.00.

W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Święto Chrztu Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie przypomnimy sobie znaczenie sakramentu chrztu św. Również w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 nastąpi zmiana tajemnic różańcowych.

Natomiast podczas Mszy św. o godz. 10.30 śpiewać będzie nasza schola muzyczna. Po tej Mszy św. schola zaprasza na chwilę wspólnego śpiewu kolęd.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Nowennę we środę o godz. 17.30.

U ministrantów można nabyć bieżącą prasę katolicką. Począwszy od tego numeru „Niedziela” kosztuje 6 zł.

Proszono nas o ogłoszenie:

Centrum Formacyjno-Rekolekcyjne ARKA w Gródku nad Dunajcem zaprasza na rekolekcje i warsztaty dla różnych grup wiernych – m.in. dla narzeczonych, małżonków, osób po śmierci bliskich, o Bożym Miłosierdziu, o św. Ojcu Pio. Bliższe informacje można znaleźć na plakacie przy parkingu.

KOLĘDA 2019/2020

Wtorek 7 I od godz. 14.30

1 Ksiądz: Wójcikówka

2 Ksiądz: ul. Zakładników – od rodz. Tomasiaków do ul. Węgierskiej